Výmena autoskla

Poškodenie je väčšie? Nedá sa opraviť?

Spoločnosť A.L.O. Autosklo, s.r.o. Vám poskytne profesionálnu a kvalitnú výmenu skla na všetky typy motorových vozidiel. Kladieme dôraz na spokojnosť zákazníkov, ktorým dokážeme pomôcť nielen so samotnou opravou, ale aj obhliadnutím vozidla, vypísaním tlačív pre poisťovne ako aj celkovým vybavením poistnej udalosti.

Ako je to s kvalitou AUTOSKLIEL a PRÍSLUŠENSTVA

Od začiatku svojej činnosti nakupujeme sklá, ktoré sa dodávajú do prvovýroby.

Používame autosklá značiek: Saint Gobain Securit, Pilkington, AGC Automotiv, Guardian – sú to výrobky, ktoré spĺňajú najprísnejšie kvalitatívne a bezpečnostné parametre. Z príslušenstva používame výrobcami doporučené lepiace sady a striktne dodržujeme technologické postupy.

Ako dlho trvá VÝMENA AUTOSKLA

Celková doba montáže skla podľa typu automobilu a typu skla (čelné, bočné, zadné) trvá od 2 – 6 hodín.

Ako je to s úhradou VÝMENY AUTOSKLA

V prípade ak realizujete výmenu skla prostredníctvom Vášho havarijného poistenia, je potrebné u nás uhradiť spoluúčasť vo výške, ktorá je zadaná vo Vašej poistnej zmluve.

V prípade ak ste platcom DPH je potrebné uhradiť DPH z celkovej fakturovanej sumy + spoluúčasť (poisťovňa zasiela poistné plnenie bez DPH).

V prípade ak realizujete výmenu autoskla prostredníctvom povinného zmluvného poistenia vinníka, je tu možnosť realizovať výmenu poškodeného autoskla bezplatne – pre bližšie informácie kontaktujte A.L.O. AUTOSKLO, s.r.o.

NAŠE SLUŽBY

ZAVOLAJTE NÁM

Potrebujete poradiť pri škodovej udalosti?
Zavolajte nám

Tel.: +421 2 442 57 746
Fax.: +421 2 442 58 229
Mobil: +421 907 440 449

KDE NÁS NÁJDETE

A.L.O. AUTOSKLO, s.r.o.
Varšavská 29
831 02  Bratislava
Slovenská republika


Zväčšiť mapu