Autofólie

Automobilové fólie Global nielen zlepšia vzhľad Vášho auta, ale ho aj ochránia pred zlodejmi, UV žiarením a zabránia prehrievaniu v letných mesiacoch. Všetky fólie firmy Global sú vyrobené so Super Shrink a patentovanou Anti-Static technológiou, jedinečnou, na Slovensku ponúkanou novinkou.

Prečo AUTOFÓLIE?

  • Zamedzujú prenikaniu tepla do interiéru vozidla
  • Chránia pred UV žiarením posádku i vybavenie vozidla
  • Zamedzujú výhľad do vozidla
  • Zvýšia pocit súkromia
  • Znižujú riziko úrazu pred úlomkami z rozbitého autoskla v prípade havárie
  • Pridávajú na elegancii Vášho vozidla

Kam, ako a kde sa inštalujú AUTOFÓLIE

Autofólie sa inštalujú z vnútra – po predchádzajúcom natvarovaní z vonkajšej strany autoskla. Príslušenstvo používame výrobcami doporučené lepiace sady a striktne dodržujeme technologické postupy.

Ako dlho trvá montáž AUTOFÓLIE?

Celková doba montáže autofólii podľa typu automobilu sa pohybuje medzi 3 – 5 hodinami. Pre dosiahnutie maximálnej kvality je nutné, aby montáž vykonával profesionálne vyškolený odborník. Montáž autofólii je činnosť veľmi náročná na čistotu, precíznosť a presné dodržiavanie pracovných postupov.

Starostlivosť o AUTOFÓLIE

  • Po montáži autofólii sa nesmú sťahovať okná po dobu 2 dní. Za spomenutú dobu dostatočne priľnú na sklo (nedodržanie by mohlo zapríčiniť znehodnotenie práce vystúpením nežiaducich bubliniek).
  • Okná s nainštalovanou fóliou sa ošetrujú presne tak, ako bežné sklá – čistiacimi prostriedkami bez obsahu amoniaku.

Po montáži autofólii obdržíte certifikát, ktorý je schválený Ministerstvom dopravy, pôšt a telekomunikácii SR. Daným certifikátom sa preukazujete v prípade policajnej kontroly. Nie je potrebný zápis do technického preukazu vozidla.

Výrobca autofólie garantuje doživotnú záruku na farebnú stálosť a funkčnosť fólie. Na samotnú inštaláciu poskytujeme záruku 2 roky.

NAŠE SLUŽBY

ZAVOLAJTE NÁM

Potrebujete poradiť pri škodovej udalosti?
Zavolajte nám

Tel.: +421 2 442 57 746
Fax.: +421 2 442 58 229
Mobil: +421 907 440 449

KDE NÁS NÁJDETE

A.L.O. AUTOSKLO, s.r.o.
Varšavská 29
831 02  Bratislava
Slovenská republika


Zväčšiť mapu